A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Jorida Zaimaj - Jetoj Ne Haresen Tende


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/04/2008

2008-04-03T21:17:06

Jetoj ne harresen tende…!!!

Si nje vegim me shfaqesh ti
Edhe ne enderr un’ te shohy prap ty
Me ndjek kudo nje veshtrim
Veshtrimi yt shpirti im…

Me le te vuaj ne harrese
Brenda meje vdiq cdo shprese
Dhe vetmia po me mbyt
Se nuk jam me shpirti yt…

Ti ke ikur diku larg
Zemra ime dot s’te kap

Te fala ty enderren
Te fala ty zemren
Cdo rrahje e imja kishte emrin tend

Te fala ty jeten
Dhe gjithe te verteten
Te fala boten time
Dhe gjithcka…

Dhe ti ikie ne pakthim
Dhe harrove dashurine
Me dhe vetem dhimbje
Vetem dhimbje,vetem dhimbje me dhe ti…

Dhe ti ike ne pakthim
Dhe harrove dashurine
Me dhe vetem dhimbje
Vetem dhimbje,vec trishtim, ne gjithcka…


Lyrics submited by AdaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019