Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Jorida Zaimaj - Zemres  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/11/2010

2010-11-18T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2010
Zemer shpesh ,e padrejte une me ty jam sjell
Dhimbje shume ,ti nga un pa fundesisht ke ndjere
Ndjes te kerkoj

Zemers shpesh,ti te une dashuri percjell
bashke me ty une pafund lumturi kam ndjere

une kam ndjere
Por kam provu-ar
Te dashuroj ooooj

Ref:
Me jep dhe pak kohe
Me bute me shtrengo
Me jep vec nje dore dhe me ndihmo
ti je forca ime,ti je shpresa ime

Te lutem une sot
Me bej me te fort
Te vij dhe nje here une ne k’te bote
Ti je fryma ime,pa ty nuk jetoj
ti je jeta ime

Zemer,kur i gjithe dimri do te kaloj
Dhe kur ti ,do te rrahesh po prap njesoj
me ty do vrapoj
Mbahu fort, mos me ler, me ndihmo k’te cast
Te premtoj ,ti do jesh ,mikja ime prap
fryme te jap

Ref:
Me jep dhe pak kohe….etj etj…..

Brige:
Ti fle cdo nate ne shpirtin tim
une ne cdo rrahje ty te mendoj
ne cdo moment te ledhatoj
pa ty nuk mund t' ekzistoj


Ky tekst u dërgua nga gogla
Më Shumë Këngë Nga Jorida Zaimaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet