Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Josh Turner

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  5
 • Emri i Vërtetë:
 • Joshua Otis Turner
 • Vendlindja:
 • Nashville 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 42 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Josh Turner është një këngëtar i huaj shumë i njohur. Joshua Otis "Josh" Turner is an American singer and actor who signed to MCA Nashville Records in 2003. That year, his debut album's title track, "Long Black Train", was his breakthrough single release. His second album, Your Man (2006) accounted for his first two number one hits: "Your Man" and "Would You Go with Me," while 2007's Everything Is Fine included a No. 2 in "Firecracker." Haywire, released in 2010, produced his biggest hit, the No. 1 ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bobby Valentino

Ne-Yo

Don Omar

Tito El Bambino

David Bisbal

Tom Boxer

Sami Yusuf

Kanye West

Will.I.Am

Akon

Tags: Josh Turner


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet