A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jowell Y Randy

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Jowell Y Randy është një duo këngëtarësh i huaj e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Jowell y Randy es un dúo puertorriqueño de reggaetón conformado por Joel Muñoz Martínez (Springfield, Estados Unidos, 3 de marzo de 1982) y Randy Ariel Ortiz Acevedo (San Juan, Puerto Rico, 16 de julio de 1983). El dúo ha estado activo desde mediados del año 2000 y actualmente es considerado como uno de los mejores dúos de reggaetón.1 En toda su carrera lanzaron tres álbumes de estudio y tres mixtapes, además de haber integrado el quinteto Casa d...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Emanuela And Krum

Kiko Y Shara


Tags: Jowell Y Randy, Jowell & Randy

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019