Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Joy B është një këngëtar. Në Maj 2014, Joy B merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Te Ndjej"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

B-Black

Dadotha1

Taulant

Lbx

Arditi

R Gend

Donny G

Taboo

G.M.C

Donton

Tags: Joy B


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet