Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jozefin Marku
  • Vendlindja:
  • Laç 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 19 Mars 1996
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  39
Këndon kryesisht: pop popullore moderne

Jozefin Marku është këngëtar i njohur. Ai ka një stil unik, me disa motive tradicionale që tingëllojnë perfekt. Shfaqjet unike e kanë bërë famën e tij të rritet. Ka studiuar në Liceun Artistik Jordan Misja në Tiranë.

Më datë 27 Shkurt 2016, Jozefin Marku publikon videoklipin "Kur Ti Je Me Mua".

Më datë 23 Prill 2016, Jozefin Marku publikon videoklipin "Baby".

Më datë 28 Maj 2016, Jozefin Marku publikon videoklipin "Trendafil".

Më datë 4 Gusht 2016, Jozefin Marku publikon videoklipin "Femna Jem".

Më datë 29 Shtator 2016, Jozefin Marku publikon videoklipin "Kombinoshet".

Më datë 4 Gusht 2018, Jozefin Marku publikon videoklipin "Ali Baba". Muzika e këngës u punua nga Anxhelo Koci, teksti u shkrua nga Endrit Mumajesi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alsked Rrenja. Videoklipi u prodhua nga ND Film Pro.

Më datë 29 Dhjetor 2018, Jozefin Marku publikon videoklipin "Pa Afsh Te Dashnise". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ilir Berani. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.

Më datë 26 Prill 2019, Jozefin Marku publikon videoklipin "Shoqnia", në bashkëpunim me 52Onin. Teksti i këngës u shkrua nga Jozefin Marku & 52oni. Videoklipi u prodhua nga EGO Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Marenglen Boja.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjeraLajme Showbiz:

Më shumë artikuj nga Jozefin Marku »


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet