Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jozefin Marku - Kombinoshet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

sikur per inat po e lun ti
ma e mira je n ket movie
nata shume e gjate sdihet fundi
tym tym kena kena pi...
super super ass sikur kimi
thirri edhe shoqet sonte thirri
mili milion 1 ne mili
tym tytm kena kena pi...

kombi kombinoshet shume i shkojne
nxeht nxeht nxeht ma boj
trupin ton e prekin ne cdo zone
nmxeht nxeht nxeht ma bojn 2x

si modele n;pasarel
jan ka e shohin krejt
une mas teje vij
tym tym kena kena pi...
edhe ari nuk ka vler
kur ti para meje del
kominoshet me ti heq
tym tym kena kena pi...

kombi kombinoshet shume i shkojn
nxeht nxeht nxeht ma bojn
trupin ton e prekin ne cdo zone
nxeht nxeht nxeht ma bojn 2x


Ky tekst u dërgua nga anonim

Jozefin Marku - Kombinoshet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kombinoshet".
3. Video është e këngës "Kombinoshet", por nuk këndohet nga Jozefin Marku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jozefin Marku:


Komente 1