Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jozefin Marku - Me Fjale Zemre Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me fjal zemre tkam ushqy
Ia ka vlejt qdo gjë për ty
Vështir sheh femer me sy
Nivel sikur ti garant s'ka asnji

2X
Hajde ngat ta puthi faqen
Njiqind vjet me ty du t'knaqem
Dashni t'shpirtit ty t'kam t'paren
Pergjithmonë ta kam fal zemren

Stili yt shum m'ka fiksu
Pa kufi n'ty jam dashuru
T'jesh e imja gjithmonë kam ëndrru
Je kombinim për mu zemer veq tyy, veq ty të du

4X
Hajde ngat ta puthi faqen
Njiqind vjet me ty du t'knaqem
Dashni t'shpirtit ty t'kam t'paren
Pergjithmonë ta kam fal zemren


Jozefin Marku - Me Fjale Zemre
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fjale Zemre".
3. Video është e këngës "Me Fjale Zemre", por nuk këndohet nga Jozefin Marku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jozefin Marku:


Komente 0