A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jozefina

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Jozefina is a singer. Në Maj 2013, Jozefina merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Pres"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sara Berisha

Besa Beiqi

Areva

Nita

Anna

Dorina

Lejla

Renata

Arlita

Mc.E Qarta


Tags: Jozefina

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019