Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jozefina Simoni - Një Det Të Dy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14

Kur ti shkon e nuk të shoh
shpirti dritat fik
dhe vetmia më mbulon
asgjë nuk përgjigjet çdo gjë pushon, koha ndalon

Vjen… dielli mbi sy më ndizet
akujt e mbrëmjes shkrihen
dhe prapë sytë me ngjyra më vishen
më jep jetë, ti më bën të jetoj

Une sot me shpirt
të ty dorëzohem
gjithçka që kam me ty e ndaj
jeta si film, kur jam pa ty më ngjan bardh e zi

Si një det trazuar shkon
larg duken brigjet
jetojmë në të njëjtën botë
veç zemrat nuk shihen
çdo gjë pushon, koha ndalonNuk kemi video për këtë këngë.
Jozefina Simoni - Një Det Të Dy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Det Të Dy".
3. Video është e këngës "Një Det Të Dy", por nuk këndohet nga Jozefina Simoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jozefina Simoni:


Komente 0