A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11
  • Origin:
  • Diber 
  • Residence:
  • Angli 
  • Age:
  • 34
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: JR is a popular singer of Hip-Hop music. Venbanimi: Shqiperi-Angli Reth meje: I rrit deri ne moshen 9 vjecare ne qytetin e Dibres dhe me pas nga kjo moshe e siper vendbaninim e ka pas ne Tirane. Ka jetuar ne Angli per kater vjet ku edhe ka filluar te merret me Rap.Eshte antar i grupit OTR dhe ky grup ben pjese ne DOUBLE-G.JR e ka pas gjithmon nshpirt muziken ku edhe ne shkolle vetem lenda e muzikes ishte ajo ku ai shkelqente Sic thot JR qe fillimin ne skenen e hip hopit e ka pas te ves...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mody

Varrosi

Ace

Stealth

Lil Koli

Rameka

Albboy

Blazer

Eleminimi

Lazy


Tags: Jr, J-R, J.R, J.R.

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019