Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


JR - Just Da Begginin  (Feat. Noizy)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

27/12/2016

2016-12-27T11:40:43

Featuring

NoizyKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Just Da Begginin" kënduar nga JR.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga JR:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet