Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juhuu Kidz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Juhuu Kidz është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në vitin 2019, Juhuu Kidz publikojnë albumin "Juhuu Kidz Vol. 1"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

Juhuu Kidz Vol. 1 (2019)

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Juhuu Kidz

Komente 0