A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Juli Cenko
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  103

Juli Cenko është këngëtare e njohur. Më datë 28 Dhjetor 2008, Juli Cenko publikon videoklipin "S'duroj Dot Moj Gjirokaster".

Më datë 17 Janar 2009, Juli Cenko publikon videoklipin "Cupa Per Baban Le Koken".

Më datë 23 Maj 2009, Juli Cenko publikon videoklipin "Gjuha Shqip".

Në vitin 2009, Juli Cenko publikon albumin "Nga Shpirti Me Buron Kenga"

Më datë 2 Prill 2013, Juli Cenko publikon videoklipin "Kenga Ma Cel Zemren".

Në Nëntor 2013, Juli Cenko merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Magjia".

Më datë 19 Maj 2014, Juli Cenko publikon videoklipin "Sheh Ali Drite Floriri".

Më datë 16 Gusht 2016, Juli Cenko publikon videoklipin "Trendafil Qe Cmend Dynjane". Muzika e këngës u punua nga Edi Balili, teksti u shkrua nga Armand Trebicka, ndërsa për orkestrimin u kujdes Edi Balili.

Më datë 2 Qershor 2017, Juli Cenko & Arjan Shehu publikojnë videoklipin "Kenge Dasme Gjirokastrite".

Më datë 25 Prill 2018, Juli Cenko publikon videoklipin "Kenget E Vendit Tim". Për orkestrimin u kujdes Genci Malaj.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019