Më mbaj mend (për 1 muaj)


Juli Cenko - Mirmengjesi O Permet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mirmengjesi O Permet".
3. Video është e këngës "Mirmengjesi O Permet", por nuk këndohet nga Juli Cenko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Juli Cenko - Mirmengjesi O Permet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

02/04/2013

2013-04-02T12:12:09+00:00Me ty mallin e kam shuar
me ty dhimbjen e kam tret
me ty kengen kam kenduar
me ty jam perkund ne djep

Ref. 2x:
Mirmengjes o miremengjes
dua shqip tju pershendes
ne cdo vater ne cdo brez
shqipteare le te vdes

Bije o bije ne krahet e nenes
u bekofte perendia
te mos shuhet djeppi kenges
te mos plaket shqiperia

Ref. 2x:
Mirmengjes o miremengjes
dua shqip tju pershendes
ne cdo vater ne cdo brez
shqipteare le te vdes

S'te nderroj me asgje tjeter
neper boten ane e mban
se je gjuha me e vjeter
se je kenga me me fame

Ref. 2x:
Mirmengjes o miremengjes
dua shqip tju pershendes
ne cdo vater ne cdo brez
shqipteare le te vdes


Ky tekst u dërgua nga Moza Ali Pasha
Më Shumë Këngë Nga Juli Çenko:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet