Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juli Cenko - Nga Shpirti Me Buron Kenga Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Neper Vite Kenga Rrodhi
Me Te rashe ne Dashuri
I Thash Bese, Mora Zemer
Ajo Nene Dhe Une Femi 2×

Ref.
Si Buronje Uje Kristalet
Nga Shpirti me Buron kenga
mozaik ne Festivale
Ilaçi Qe kerkon Zemra 2×

Kendova Polifonine
Ne Kala tek Argjiroja
Ne Dasem Gjirokastrite
E Parate Kenges ja mora 2×

Ref.
Si Buronje Uje Kristalet
Nga Shpirti me Buron kenga
mozaik ne Festivale
Ilaçi Qe kerkon Zemra 2×

Keto Va Kenge Ne Trimat
Ata Qe Per Historia
Ke Do Pamer Maxurane
Lule Ne Qyteti Trimat 2×

Ref.
Si Buronje Uje Kristalet
Nga Shpirti me Buron kenga
mozaik ne Festivale
Ilaçi Qe kerkon Zemra 2×

Shambitane Si Blet Puntore
Kenget e mora Si manare
Me Klarine Popullore
Me Britane Hedhim Vallet

Ref.
Si Buronja Uje Kristalet
Nga Shpirti Nga Buron kenga Moza
Ine Festivalet I Laçi Qe Keto Zemra 2×
Juli Çenko
Publikimi: 01/12/2009


Juli Cenko - Nga Shpirti Me Buron Kenga
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nga Shpirti Me Buron Kenga".
3. Video është e këngës "Nga Shpirti Me Buron Kenga", por nuk këndohet nga Juli Cenko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Juli Çenko:


Komente 0