Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juli - Jeta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

jeta eshte...
nje dallge qe idhet ne breg,
jeta eshte nje loder qe gjithkush ate e prek, jeta eshte nje gezim nje shpres e larget je,
eshte dashuria ne nje bot te zbrazet plot pa shpres

Ne kte bot ka shum intriga dhe egoizem dhe pak dashuri qe falet ne cep te jetes ne kte bot dashuri veshtir te gjesh,
ka njerez qe te Duan vetem per interes,
rendesi ka qe vetevetja te jesh dhe te tregosh se cili je,
ne kte koh veshtir te gjesh njerez te vertet sepse ka humbur cdo gje ne kete jet,

por ka akoma drit ne fund te tunelit,
Cdo gje do i kthehet normalitetit dhe do qendroj si qetsi e detit
Dhe njerzimi gjithmon do te qeshi
Juli (M)
Publikimi: 02/09/2021


Juli - Jeta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta".
3. Video është e këngës "Jeta", por nuk këndohet nga Juli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Juli (M):


Komente 0