Julia Laze

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Julia Laze është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2016, Julia Laze merr pjesë në The Voice Of Albania 5....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Belexa

Lediana

Hergi

Rovi

Fiera

Adriana

Anila Agashi

Brikena Kastrati

Alena 2

Ojsa


Tags: Julia Laze

Krijo Një Kartolinë