Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julian Gjojdeshi & Kastriot Tusha - Per Hir Te Dashurise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  37

Sa me shum qe te mendoj, jeten time dhe me pak jetoj
te verteten shoh me sy por nuk mundem ta pranoj
jam i ulur ne mes ferrit e parajses
dhimbjes un po i kendoj
REF
Ma dergo me shpirt nje rreze dielli
ma dergo per hir te dashurise
prap un dua te te shoh akoma
te te puth pa fund, ti zemren ngrohma

Era jote me nuk fryn, lulet i ka zene trishtimi
Ne oborr te shpirtit tim, pak nga pak ka ardhur dimri
Jam i ulur ne mes endrres edhe zgjimit
Duke pritur naten te mbaroj
REF
Ma dergo me shpirt nje rreze dielli
Ma dergo per hir te dashurise
Prap un dua te te shoh akoma
Te te puth pa fund, ti zemren ngrohma

Era jote me nuk fryn, lulet i ka zene trishtimi
Ne oborr te shpirtit tim, pak nga pak ka ardhur dimri
Jam i ulur ne mes endrres edhe zgjimit
Duke pritur naten te mbaroj
REF
Ma dergo me shpirt nje rreze dielli
Ma dergo per hir te dashurise
Prap un dua te te shoh akoma
Te te puth pa fund, ti zemren ngrohmaFeaturing: Kastriot Tusha
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/02/2013
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 12
Muzika: Pirro Çako
Teksti: Pirro Çako
Orkestrimi: Darko Dimitrov
Video Produksioni: Supersonic


Më Shumë Këngë Nga Julian Gjojdeshi:


Komente 0


Julian Gjojdeshi & Kastriot Tusha - Per Hir Te Dashurise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Hir Te Dashurise".
3. Video është e këngës "Per Hir Te Dashurise", por nuk këndohet nga Julian Gjojdeshi & Kastriot Tusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.