A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Julian Lekocaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Julian Lekocaj është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Ne moshen 19 vjeçare, Julian Lekocaj merr pjese per here te pare ne Miss & Mr Albania. Në Nëntor 2003, Julian Lekocaj merr pjesë në Kënga Magjike 2003 me këngën "Sonte". Në Maj 2004, Juliani merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "My Heart Beats For Love". Në Dhjetor 2004, Jualian Lekoçaj merr pjesë në Festivali i 43-të në RTSH me këngën "Do Te Fal". Në Janar 2005, Julian Lekocaj merr pjesë në Kënga Magjike 2004 me këngën "Per Nje Cast"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

El Padrino Man

Maringlen Linadi

Edmond Nikolla

Gezim Myshketa

Gentjan Dema

Altin Basho

Egert Pano

Kulayde

Ergys Estrefi

Julian Mustafa


Tags: Julian Lekocaj, Jualian Lekoçaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019