Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliani - My Heart Beats For Love Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ty te veshtroj
me pas te prek, te flas
te puth dhe veten e harroj,
kur prane teje une jetoj.

Me thuaj dhe ti,
se sa kuptim ka per ty
kjo dashuri,
e dashur dua ta di.

(refreni)
I believe, you love me,
just my loneliest reality,
dua te jetoj me ty, ne pafundesi.
Ne cdo cast qe jetoj,
vetem per ty une mendoj
every night and day
togather let us stay.

Heart beats only for love.
Oh my heart, beats only for love.

Ty te veshtroj
me pas te prek, te flas
te puth dhe veten e harroj,
kur prane teje une jetoj.

Me thuaj dhe ti,
se sa kuptim ka per ty
kjo dashuri,
e dashur dua ta di.

(refreni)(2x)
I believe, you love me,
just my loneliest reality,
dua te jetoj me ty, ne pafundesi (ne pafundesi).
Ne cdo cast qe jetoj (jetoj),
vetem per ty une mendoj (mendoj)
every night and day
togather let us stay.
Julian Lekocaj
Publikimi: 24/05/2004
Festivali: Top Fest 1


Juliani - My Heart Beats For Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Heart Beats For Love".
3. Video është e këngës "My Heart Beats For Love", por nuk këndohet nga Juliani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Julian Lekocaj:


Komente 0