Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jualian Lekoçaj - Do Te Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Kaq kohe qe jemi te dy
Fati me solli tek ty
Ishte thjeshte nje rastesi
Si u njohem une dhe ti

Dhe jam, me ty
Shtrihesh mbi trupin tim
E dime, te dy
Kjo aventure nuk ka me mbarim

Do te fal shpirtin tim
Do te fal qenien time
Gjithcka qe e do ti
Do te fal dashurine
Do te fal zemren time
Per mua je vetem ti

Jetoj me ty
E bukur koha babe qe kalojme te dy
Une dhe ti
Te dua ne marrezi

Do te fal shpirtin tim
Do te fal qenien time
Gjithcka qe e do ti
Do te fal dashurine
Do te fal ndjenjen time
Per mua je vetem ti


Ky tekst u dërgua nga Edlira

Jualian Lekoçaj - Do Te Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Fal".
3. Video është e këngës "Do Te Fal", por nuk këndohet nga Jualian Lekoçaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Julian Lekocaj:


Komente 0