Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julian Lekocaj - Koha S'te Pret (Feat. Andi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Perulur qendron
Ne cepin e dhomes se ftohte
Mban koken me duart e tua
Dhe renkon

Ky cast te ndan
Nga kjo jete pa njeri
Nuk ja vlen,nuk ka kuptim
Te vuash ti
Ejaaaa...

Merr fryme
Merr drite
Largohu nga nata ,je ne erresire
Harroje vetmine,tashme je me ne
Ti zgjoje vetveten,kohe nuk ke

Ti zgjohesh,shikon
Ne kte bote je dhe ti
Nuk ja vlen nuk ka kuptim
Te vuash tani
Vetem ejaaa...

Merr fryme
Merr drite
Largohu nga nata ,je ne erresire
Harroje vetmine,tashme je me ne
Ti zgjoje vetveten,koha ste preeet

Flake trishtimin nga ti
Fale zhgenjimin tani
Dhe pse ty zemra te qan
Shpirti e mendja sjane prane
Per veten tende mendo
Se sot askush nuk te do
Dil jashte,merr fryme
Hap syte tani te ardhmen jeto

Nje rruge e re te pret ty
Drita e saj te hap syte
Eja dhe ti me ne
E ardhmja rilind atje
Mos prit me hapat nxito
Dhimbjen e kohes ndalo
Dil jasht,merr fryme,hap syte tani,jeten jetoooo

Merr fryme
Merr drite
Largohu nga nata ,je ne erresire
Harroje vetmine,tashme je me ne
Ti zgjoje vetveten,kohe nuk ke

Merr fryme
Merr drite
Largohu nga nata ,je ne erresire
Harroje vetmine,tashme je me ne
Ti zgjoje vetveten,koha ste preeet
Julian Lekocaj
Publikimi: 23/05/2010
Festivali: Top Fest 7


Julian Lekocaj - Koha S'te Pret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Koha S'te Pret".
3. Video është e këngës "Koha S'te Pret", por nuk këndohet nga Julian Lekocaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Julian Lekocaj:


Komente 0