Më mbaj mend (për 1 muaj)


Julian Lekocaj - Niki

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Niki".
3. Video është e këngës "Niki", por nuk këndohet nga Julian Lekocaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Julian Lekocaj - Niki  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Festivali i 44-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

16/12/2005

2005-12-15T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Niki" kënduar nga Julian Lekocaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Julian Lekocaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ester Hoxha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Shiu jasht nuk po pushon,
Niki i endrres nuk ,po kalon
Ka diqka qe ters po shkon
Jan provimet ka sezona
Interneti nuk punon,
Eshte i vetmi fakt qe me ngushellon.

Ndoshta niki po meson ne shpi
Dhe per mua po mendon tani
Une nuk kam arsye mos t'besoj
as nje njeri
Ndoshta Niki do me tradhetoj
Por une sjam ne gjendje ta qertoj
Do te fal e, do ta dua prap ate njesoj.

Niki mbremjen edhe punon
Ne nje papa i kendon
Dhe si nje poem jeton
Nganjeher edhe me fton
Ta degjoj se si kendon
Por sa shum po zgjat ky sezon

Ndoshta niki po meson ne shpi
Dhe per mua po mendon tani
Une nuk kam arsye mos t'besoj
as nje njeri
Ndoshta Niki do me tradhetoj
Por une sjam ne gjendje ta gjykoj
Do te fal e, do ta dua prap ate njesoj.

Kur e pash une per her te par
Thash me veten mos jam ne enderr
Dhe tani qe me shum e dua, as nje faj se kam.

2)Ndoshta niki po meson ne shpi
Dhe per mua po mendon tani
Une nuk kam arsye mos t'besoj
as nje njeri
Ndoshta Niki do me tradhetoj
Por une sjam ne gjendje ta gjykoj
Do te fal e do ta dua prap ate njesoj.Më Shumë Këngë Nga Julian Lekocaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet