Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julian Lekocaj - Eshte Jeta Ime (Feat. Unix Band)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nisu shpejt ,se shfaqja po fillon
Dhe pak minuta dhe gjithcka starton
Eja si te mundesh vec mos e humb ket cast
Eshte nje shans i vetem qe nuk te kthehet prap

Sekondat shkojn dhe bashke me to koha po te mbaron (ajo kalon)
Por ne rrugen tende do te ndalesh dhe me ata qe ste done oh yeahh
Ref:
Eshte jeta ime,eshte ndjenja ime,do e jetoj
Nuk do te ndalem,nuk do te kthehem,do te vazhdoj
Askush nuk me ndal,askush sme largon nga bota ku jam
Nuk jam perfekt por si ju nje enderr e kam

Hapat nxito,se koha ste premton
Ajo nje here vjen ej e nje her shkon
Kujdes ku shkel se mund te biesh per nje cast
Por do ngrihesh prape dhe me i forte kete rradhe

Sekondat shkojn dhe bashke me to koha po te mbaron (ajo kalon)
Jo nuk ke me kohe,harroji tashme ata qe ste done oh yeahh

Ref:
Eshte jeta ime,eshte ndjenja ime,do e jetoj
Nuk do te ndalem,nuk do te kthehem,do te vazhdoj
Askush nuk me ndal,askush sme largon nga bota ku jam
Nuk jam perfekt por si ju nje enderr e kam

Bridge :
Nje drite larte ne qiell, djeg, flak hijet nga ne
Nuk ka meshire , erresira agon,casti yt po vjen

Ref:
Eshte jeta ime,eshte ndjenja ime,do e jetoj
Nuk do te ndalem,nuk do te kthehem,do te vazhdoj
Askush nuk me ndal,askush sme largon nga bota ku jam
Nuk jam perfekt ,por si ju nje enderr e kam

Lyrics by : Julian Lekocaj
Music by : Andi Xhakola
Arrangement by :Julian & Andi
Performing : Unik band


Julian Lekocaj - Eshte Jeta Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eshte Jeta Ime".
3. Video është e këngës "Eshte Jeta Ime", por nuk këndohet nga Julian Lekocaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Julian Lekocaj:


Komente 0