Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliani - Harroje Ti  (Feat. Bess)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 4

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Bess

22/03/2007

2007-03-22T14:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Harroje Ti" kënduar nga Juliani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Juliani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Julian Lekocaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet