Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julian Lekocaj - Edhe 1 Here  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Top Fest 2

Komente

Asnjë Koment

17/04/2005

2005-04-16T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Edhe 1 Here" kënduar nga Julian Lekocaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Julian Lekocaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Xhensila - Edhe 1 Here

Eshte nje moment
edhe nje dite
eshte thjesht nje caste
qe shum e kam prit

Ishte nje enderr e vjeter
Jeta ime ne nje dimension tjeter
Sot me ty pran e kam dashurin
Sot me ty pran e kam dhe lirin
Dua te ngjitem atje lart te shoh yjet qe me mua jane..

Ref:
Edhe 1 here te ngjitem lart
Edhe 1 here te ndjej pasionin e zjart
Edhe 1 here te jem aty
Edhe 1 here te shikoj yjet si ti
Edhe 1 here te shkoj me lart
Edhe 1 here dua te jem me ty pran
Edhe 1 here edhe 1 here ti kthejm kujtimet si ateher.

Eshte nje moment
edhe nje dite
eshte thjesht nje caste
qe shum e kam prit

Ishte nje enderr e vjeter
Jeta ime ne nje dimension tjeter
Sot me ty pran e kam dashurin
Sot me ty pran e kam dhe lirin
Dua te ngjitem atje lart te shoh yjet qe me mua jane..

Ref:
Edhe 1 here te ngjitem lart
Edhe 1 here te ndjej pasionin zjart
Edhe 1 here te jem aty
Edhe 1 here te shikoj yjet si ti
Edhe 1 here te shkoj me lart
Edhe 1 here dua te jem me ty pran
Edhe 1 here edhe 1 here ti kthejm kujtimet si ateher.

Ejjjiii ouuu uuu nananana naa
Edhe 1 here te ngjitem lart
( Te ngjitem lart)
Edhe 1 here te ndjej personin e zjart
Edhe 1 here te jem aty
( Te jem aty )
Edhe 1 here te shikoj yjet si ti
Edhe 1 here te shkoj me lart
Edhe 1 here dua te jem me ty pran
Edhe 1 here edhe 1 here ti kthejm kujtimet si ateher.
uuuu ooouu jeee jeee ee.......

Grand Thugz - Edhe 1 Here

Get fricky honey, get fricky honey
Get fricky honey, get fricky ooooo

Grand Thugz break it down
Shake you boody round and round
Put your hands in the air
Like just you dont care
Grand Thugz break it down
Shake you boody round and round
Put your hands in the air
Like just you dont care

Mali-G
Dikur te kam pas ne krah sot s'te kam zemra qan
Premtimet me dyshun ndam ato qe tham ne mes u lan
Eshte faji im qe gjithcka u shkatru e di qe faj kam
Lotet ne sy u than pergjithmon u ndam
Nuk e mendova qe gabova shum vone ne lidhjen tone
Me fal nuk mjafton me mire lamtumir harro
Gjithmon do jesh ikon e jetes time te perditshme
Shkaktova caste t merzitshme ndjenja qe kam per ty

Young J
Baby un vetes nuk mund tia fal
Nuk dua te te humb ty per nje fjal
Gjithmon te kam ne zemer te mendoj cdo nat
Per mua je e vetmja m ben te ndihem i gjall
Te fal gjithcka nese kerkon nga une
Ti jo nuk ke qen vec nje numer me shume
Nje cast te te kem pran vi dhe un serisht
Te te kem edhe nje here se sa te dua ta dish

Orianel
T kujtohet kur rrinim bashke 24 n shtrat
Tani i humbur jetoj i vetem jam n shtrat
Pa ty nuk mundem me pa ty nuk mundem jo
Kam nevoj per ty sepse ti je dielli qe ngroh
Gjithcka eshte pa kuptim ky makth nuk ka mbarim
Fajin un e kam vete qe e bera gabim
E gjitha duket shume qarte ti largimin kerkon
Te lutem ti mos ik je engjeli qe me mbron

Young J
Baby un vetes nuk mund tia fal
Nuk dua te te humb ty per nje fjal
Gjithmon te kam ne zemer te mendoj cdo nat
Per mua je e vetmja m ben te ndihem i gjall
Te fal gjithcka nese kerkon nga une
Ti jo nuk ke qen vec nje numer me shume
Nje cast te te kem pran vi dhe un serisht
Te te kem edhe nje here se sa te dua ta dish
Më Shumë Këngë Nga Julian Lekocaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet