Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julian Lekocaj - I The Lamtumire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

Edhe sonte kur mbremja vjen
Me vetmine te perqafuar me gjen
Se jashte dritares qielli me mall po qan
Brenda meje nje engjell qe nuk te fal

Ref...
Do te gjesh dike ne nje tjeter bote
Ne endrren time me jo nuk te shoh
Plage e shpirtit tim humbe dashurine
Gjithçkaje te bukur i the lamtumire

Ti ike me eren shkove larg
Tani kerkon te kthehesh pak
Se jashte dritares qielli me mall po qan
Brenda meje kurre nuk do te fal

Ref...
Do te gjesh dike ne nje tjeter bote
Ne endrren time me jo nuk te shoh
Plage e shpirtit tim humbe dashurine
Gjithçkaje te bukur i the lamtumire

Nje diell qe lind nje nate qe shkon
Ne çdo moment nje fat ndryshon
Dhe mbetem thjeshte nje iluzion
Nje melodi qe s'ekziston

Ref...x2
Do te gjesh dike ne nje tjeter bote
Ne endrren time me jo nuk te shoh
Plage e shpirtit tim humbe dashurine
Gjithçkaje te bukur i the lamtumire


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiJulian Lekocaj
Publikimi: 12/10/2014
Festivali: Kënga Magjike 2014
Muzika: Julian Lekocaj
Orkestrimi: Julian Lekocaj
Muzika & Orkestroi: Bujar Daci


Julian Lekocaj - I The Lamtumire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I The Lamtumire".
3. Video është e këngës "I The Lamtumire", por nuk këndohet nga Julian Lekocaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Julian Lekocaj:


Komente 0