Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Julian Mustafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
 • Vendlindja:
 • Korçe 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 41 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Julian Mustafa është një këngëtar i njohur. Qe ne vogeli ka pasur pasion muziken ku ka filluar studimet per te qe ne moshen 9 vjecare. Ne perjudhen e tranzicionit, ne vitin '95 eshte larguar ne emigrim ne shtetin grek, ku dhe aty pasIoni per muziken ka dhen shkas te jet pkesmares ne shum evente. Ne vitin 2000 eshte kthyer ne Shqiperi, ne qytetin e tij te lindjes, ne Korce dhe ku ka vijuar aktivitetin artistik. Nderkohe ne vitin 2005 u vendos ne Tirane, ku vazhdon aktivitetin ne klabet me m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albi Nako

Edmond Nikolla

Gjergj Hila

Julian Lekocaj

Ergys Estrefi

Gezim Myshketa

Altin Basho

Kosovar Alija

Ergin Brahimi

Shkelqim Kosova

Tags: Julian Mustafa, Juljan Mustafa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet