Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Milje Larg Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Syte e tu do shoh nje dite
ne mengjes do ngrihem
dhe e qete do them lamtumire
dhe ne rruge do nisem

Milje larg d iki larg do shkoj
do harroj te djeshmen ty t'harroj
do kerkoj te rene dhe do ta gjej
jeten pa ty e di
do ta urrej

une besoja cdo fjale qe thoje
tani si besoj
mendova se ti me doje
e di qe s'me do

Milje larg d iki larg do shkoj
do harroj te djeshmen ty t'harroj
do kerkoj te rene dhe do ta gjej
jeten pa ty e di
do ta urrej

Rrugen time nisa
s'di ku do mbaroj
jo jo jo jo jo se di
me naten rruge te reja
une do kerkoj
une do ti gjej
do pres agimin
te vij te me zgjoj
une do pres
me diten rruge te reja
une do kerkoj
une do ti gjej


Ky tekst u dërgua nga altinllakaj


Nuk kemi video për këtë këngë.
Juliana Pasha - Milje Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Milje Larg".
3. Video është e këngës "Milje Larg", por nuk këndohet nga Juliana Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:


Komente 0