Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Juliana Pasha - Falje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falje".
3. Video është e këngës "Falje", por nuk këndohet nga Juliana Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Juliana Pasha - Falje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2004

Komente

Asnjë Koment

01/09/2004

2004-08-31T23:00:00+00:00Falje une kerkoj ne Zotin une kerkoj
falje dhe per ty falje per mua
nese ti me do te lutem ma prano
fal edhe njehere se jam penduar

Nese duhet te shkosh
nese duhet te vesh
me thuaj
mos mendo se ne shpirt
thelle ne zemer ne shpirt
s'jam penduar
vetem per nje cast ti ndalu pak
me hapa une te ndjek nga pas
nuk mendoj se humba shpirtin tend
te dua dua duaaa

Falje une kerkoj ne Zotin une kerkoj
falje dhe per ty falje per mua
nese ti me do te lutem ma prano
fal edhe njehere se jam penduar


Ky tekst u dërgua nga Arsa
Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet