A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Juliana Pasha - Flas Me Naten


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/09/2005

2005-09-01T00:00:00

Music:

Adrian Hila

Lyrics:

Juliana Pasha

Participating in

Mikrofoni I Artë 2005


Kjo nate flet me mua thote
ndihem bosh ne vetmi
edhe koha eshte e ftohte
ma prish qetesine qe kerkoj

Nuk e di sesi flet ajo me thote ja iku te la vetem dhe sot
dhe nata prape eshte kaq e ftohte

Ti vjen nje cast edhe shkon
flet per gjithcka
vetem ne nuk bisedojme
dhe nata prap vazhdon

Dhe mendimet me s'kane vlere
te lutem mos i humb
sikur humbem ditet ne
dhe netet jane pafund

Hej ti mos me genje
tjeter je sot
tjeter ishe dje
valle te jesh ti
dhe nata kthehet perseri
e ndjej dhe e kuptoj
cdo gje per ty eshte loje dhe vetem loje mes nesh
kjo nate e gjate
kurre s'do mbaroje


Lyrics submited by altinllakaj
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019