Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Nuk Mjafton Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

E di se nje cast me ke munguar
e kuptoj jo s’te kam prane
e ndjej zemra jote eshte lenduar
por e fsheh dhimbjen e saj
nje fjale syte e tu kerkojne nga mua
te pergjigjem me nje jo
me fal nese nuk te them te dua
por te dua nuk mjafton

Naten jam ne krahet e tu
dita vjen edhe me zgjon
me nje puthje me ledhaton
mendja ime eshte tek ty
e nuk mundem ta largoj
jo nuk dua ta largoj

Dua ta ndjej une zemren
ta shoh ta prek une syrin
te puth te ledhatoj
edhe njehere vetem nje cast
dua te jem me ty sot
ne syte e tu do derdh lot
nje lot qe zemren time
e ben te qesh e ben te qajNuk kemi video për këtë këngë.
Juliana Pasha - Nuk Mjafton Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Mjafton Te Dua".
3. Video është e këngës "Nuk Mjafton Te Dua", por nuk këndohet nga Juliana Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:


Komente 0