A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Juliana Pasha - Ti Une


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/11/2005

2005-11-11T00:00:00

Music, Lyrics & Arrangement:

Adrian Hila

Participating in

Kënga Magjike 2005


Ti, ti ke lindur ne nje dite me monotonine
ben nje jete pa kuptim
une paskam djegur qirinjte e botes sa gabim
eshte kohe per ndryshim
ti, ti i lodhur nga jeta qe nuk e jeton
dashuron pa kufi
une, une e lodhur nga jeta qe me fale ti
eshte kohe per ndryshim

Ti une
nje buze e pathare
nje sy i papare
ne nje rruge pafund ti une
ti une
nje minute qe zgjat nje zemer qe ndal
ne nje rruge pafund ti une

nje lodhje nje heshtje ti une
nje zemer e ndalur ti une
nje sy i pelotur ti une
ne nje rruge pafund ti une


Lyrics submited by Arsa   Annonim
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019