Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Te Humbas Ne Enderr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Mos thuaj as nje fjale
Jo heshtjen nates mos ja prish
Me vjen prane si nje imazh qe kam kerkuar
N’endrren time ti kerkon te hysh
Une pres e vetem pres
Si te humbas jo se kuptoj
Ti je larg nga endrra larg nga jeta ime
Ndjej si me afrohesh ndaj per ty mendoj

Une te kerkoj e prane s’te gjej
Jo nuk e di si me humbet
Ti me largon ti me afron
Me bent e mos kem asnje shpres
Me bent e qaj me bent e qesh
Pastaj me ben per vete ti
N’endrren time vjen humbet
Aty humbas dhe une me ty

Ti mos me thuaj jam nje engjell
Krahet hap dhe trupin tim me to mbulon
Jo ti per mua je ve nje enderr
Ne mengjesin tjeter nisesh edhe shkon


Ky tekst u dërgua nga Arsa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Juliana Pasha - Te Humbas Ne Enderr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Humbas Ne Enderr".
3. Video është e këngës "Te Humbas Ne Enderr", por nuk këndohet nga Juliana Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:


Komente 0