Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Hodha Nje Lule Ne Ferre Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Hodha nje lule ne ferre
asaman moj lule verdhe

Hodha nje lule ne ferre
asaman moj lule verdhe
asaman asaman
asaman moj lule verdhe

hodha pak e mbuloi dhene
asaman moj lule verdhe
ahaaaa asaman
asaman moj lule verdhe

mbuloi gjithe bacene
asaman moj lule verdhe
aaaaaaaaa asaman
asaman moj lule verdhe

ju lule sa lule jini
te paren lule ke kini
te paren trendafilene
te dyten manshaqen


Ky tekst u dërgua nga Arsa

Juliana Pasha - Hodha Nje Lule Ne Ferre
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hodha Nje Lule Ne Ferre".
3. Video është e këngës "Hodha Nje Lule Ne Ferre", por nuk këndohet nga Juliana Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:


Komente 0