Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Nuk E Fshehim Dashurine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

(70-vjetori Vace Zeles)

Qyteti sonte vezullon
U ndezen llampat me neon
Te ndrit fytyra edhe ty
Porsa takohemi te dy
E kur hena dritat shikon
Hap syte me cudi
E me vete ajo mendon
Se dielli lind pers’ri

Ja tani parku ndricohet
Per takim ora afrohet
Te shkelqen ty bukuria
I jep jete dashuria
Ndrisni ju llampa neoni
Parkun ne na e ndriconi
K’tu cdo nate ne do te vime
Nuk e fshehim dashurine


Ky tekst u dërgua nga Eltion


Nuk kemi video për këtë këngë.
Juliana Pasha - Nuk E Fshehim Dashurine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk E Fshehim Dashurine".
3. Video është e këngës "Nuk E Fshehim Dashurine", por nuk këndohet nga Juliana Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:


Komente 0