Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Lavdi Perendise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kush qiellin mban ne dor’n e tij
Me ane te fjales kush yjet krijoi
Kush frymen vuri tek une
E ben qe toka mbare
ti kendoje lavdet

Reff
Lavdi Perendise
T’adhurojme
O shpetimtar I botes
Lavdi Perendise
Te nderojme
Mbret’ro sundo mbi kombet

Vec ai I drejte I denje eshte
Per lavdrim dhe adhurim
Le ti japim lavdi
Lavdi perendise

Kush t’drejtin mban ne dor’n e tij
Udha kush ehte ne k’te ore te lavdishme
Kush zemren nxit ne adhurim
E ben qe bijte e tij ti thurin lavde

Reff
Lavdi Perendise
T’adhurojme
O shpetimtar I botes
Lavdi Perendise
Te nderojme
Mbret’ro sundo mbi kombet
Vec ai I drejte I denje eshte
Per lavdrim dhe adhurim
Le ti japim lavdi
Lavdi perendise
Lavdi perendise
Lavdi perendise………………………


Ky tekst u dërgua nga  altin


Nuk kemi video për këtë këngë.
Juliana Pasha - Lavdi Perendise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lavdi Perendise".
3. Video është e këngës "Lavdi Perendise", por nuk këndohet nga Juliana Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:


Komente 0