Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Je Madheshtor Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Je madheshtor
Je mrekullia madheshtor (2x)
Nuk ka asnje si ti
Nuk ka asnje si ti

Ti meriton lavdine
Ti meriton gjithe nderin (2x)
Me duart lart te adhurojme
Emrin tend te shenjte lartesojme

Je madheshtor
Je mrekullia madheshtor
Nuk ka asnje si ti (2x)
Nuk ka asnje si ti

Ti meriton lavdine
Ti meriton gjithe nderin
Ta jap ty adhurimin (2x)
Vetem ti je i shenjte o zot


Ky tekst u dërgua nga  altin


Nuk kemi video për këtë këngë.
Juliana Pasha - Je Madheshtor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Madheshtor".
3. Video është e këngës "Je Madheshtor", por nuk këndohet nga Juliana Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:


Komente 0