Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Thuja Rini Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

kendoj dhe ty rini kengen time ta kushtoj
kerkoj me zerin tim nje mesazh tek ju te coj
se rinia na dhurohet vec njehere
ta jetojme ate ne e dime nuk eshte e lehte

vajza djem sot jeta po ju pret
ta filloni ta jetoni jo nuk eshte e lehte
ti meson punon dhe di perse krijon
moj rini tek ti e ardhmja do te ndrij

thuja rini kenges qe di ti
lere gezimin te trokas ne gji
thuja rini kenges qe di ti
yjet ta kene zili

une kendoj me ju
dhe cdo dite me shume kerkoj
te krijoj pa fund
juve tua dhuroj
une kendoj me ju
dhe cdo dite me shume kerkoj
te krijoj pa fund
tua dhuroj


Ky tekst u dërgua nga Daniela


Nuk kemi video për këtë këngë.
Juliana Pasha - Thuja Rini
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thuja Rini".
3. Video është e këngës "Thuja Rini", por nuk këndohet nga Juliana Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:


Komente 0