Më mbaj mend (për 1 muaj)


Juliana Pasha - Para Toda La Vida

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Para Toda La Vida".
3. Video është e këngës "Para Toda La Vida", por nuk këndohet nga Juliana Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Juliana Pasha - Para Toda La Vida  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

31/10/2011

2011-10-31T11:42:40+00:00Entre el sol y la luna esta tu corazón
Carino mío
Volando volando en el cielo dibujas tu nombre
Tu nombre y el mío
Todo parece un sueno cuando estoy contigo
Carino mío
Me haces tomar conciencia que amo y vivo
Amo y vivo

Este es un amor eterno
Este es un amor sagrado

http://www.6lyrics.com/para_toda_la_vida2-lyrics-marcela_morelo.aspx

Para toda la vida
Te quiero
Para toda la vida

Un arco iris radiante aparece de pronto
Carino mío
Para pintar con colores tu nombre y mi nombre
Tu nombre y el mío

Este es un amor eterno
Este es un amor sagrado

Para toda la vida
Te quiero
Para toda la vida

Entre el sol y la luna
Esta tu corazón
Esta tu corazón


Ky tekst u dërgua nga  juliana
Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet