Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Në Më Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  24

U afrove me lezet
Me the ndalu pak!
Te me flisje doja vete
Se kisha merak

Te dua me the
E me bere be!
Aman mbaje fjalen more
Fjalen qe me dhe.

Te ti mendjen-e
Hajde merrem-e

Ne me je, ne me je
Ne me je me ato fjale
Ne me, ne me, ne me je
Do bej rrobat pale pale
Aaaaa
Ne me je me ato fjale
Aaaaa
Tek ti vrapin do e ndal
2x

Do vish sonte naten-e
Te me marresh ti
Merri shkallet zbathur-e
Mos degjoj njeri
Te dua me the
E me bere be
Aman mbaje fjalen more
Fjalen qe me dhe

Te ti mendjen-e
Hajde merrem-e

Ne me je, ne me je
Ne me je me ato fjale
Ne me, ne me, ne me je
Do bej rrobat pale pale
Aaaaa
Ne me je me ato fjale
Aaaaa
Tek ti vrapin do e ndal
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Juliana Pasha
Publikimi: 27/07/2018
Muzika: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila
Video Produksioni: Pro Video


Juliana Pasha - Në Më Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Më Je".
3. Video është e këngës "Në Më Je", por nuk këndohet nga Juliana Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:


Komente 0