Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha & Kamela Islamaj - Diçka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

(Juliana)
Diçka qe me ngacmon
Diçka qe me pushton
Diçka qe nuk arrij
Diçka qe vjen nga ti
Diçka qe fort kerkoj
Diçka qe enderoj
Diçka qe e ke ti
Diçka qe nuk arrij

(Kamela)
Diçka me ka verbuar
Nuk isha e mesuar
Me ben te fluturoj
Vetem kaq kuptoj
Uuuuu...
U jeeee oooo

(Bashke)
Qe atehere
une kohen nuk e kam ndjere
Zerin tend degjoj
dhe boten e harroj

(Juliana)
Gjerat nuk kane me vlere
Kur zerin tend degjoj
Dhe une si perhere boten e harroj

(Kamela)
Dhe une si perhere
Kur zerin tend degjoj
Gjerat nuk kane me vlere dhe boten e harroj

(Kamela)
Diçka qe me ngacmon
Diçka qe me pushton
Diçka qe nuk arrij
Diçka qe vjen nga ti
Diçka qe fort kerkoj
Diçka qe enderoj
Diçka qe e ke ti
Diçka qe nuk arrij

(Juliana)
Diçka me ka verbuar
Nuk isha i mesuar
Me ben te fluturoj
Vetem kaq kuptoj
Uuuuu
Hejjj o nonono

(Bashke)
Qe atehere une kohen
Nuk e kam ndjere
Zerin tend degjoj dhe boten e harroj

(Kamela)
Gjerat nuk kane me vlere
Kur zerin tend degjoj
Dhe une si perhere boten e harroj

(Juliana)
Dhe une si perhere
Kur zerin tend degjoj
Gjerat nuk kane me vlere dhe boten e harroj

(Bashke)
Kur gjerat nuk kane me vlere
Kur zerin tend degjoj
Dhe une si perhere boten e harroj


Juliana Pasha & Kamela Islamaj - Diçka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diçka".
3. Video është e këngës "Diçka", por nuk këndohet nga Juliana Pasha & Kamela Islamaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:


Komente 0