Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Shqiperi O Nena Ime! Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Oooooooo

O malet e Shqipnisë
Dhe ju o lisat e gjatë
Fushat e gjëna me lule
Që ju kam nër’mend ditë e natë

Kam ndërmënd ditë e natë

Kur nigjon zanin e nanës
Qysh e len qingji kopen
Blegërin dy a tri herë
Edhe ikën e merr dhen
Blegërin dy tri herë
Edhe ikën e merr dhen

Shqipëri o nana ime
Ndonëse jam o i mërguar
Dashurinë tane zemra. 2x
Kurrë s’ka me harrue

Ashtu dhe kjo zemra ime
Më len ktu tek jam mua
Vjen me vrap hej me dëshirë
Atje ndër viset e tua
Vjen me vrap me dëshirë
Atje ndër viset e tua

Shqipëria nana ime
Ndonëse jam o i mërguar
Dashurinë tane zemra
Kurr s’ka me e harrue

Shqipëria nana ime
Ndonëse jam o i mërguar
Dashuinë tane zemra
Kurr s’ka me e harrue


Juliana Pasha - Shqiperi O Nena Ime!
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqiperi O Nena Ime!".
3. Video është e këngës "Shqiperi O Nena Ime!", por nuk këndohet nga Juliana Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:


Komente 0