Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Çifti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Reff 2x
Në kët’ ditë të madhe
Na ka mbledh ky çifti
Na ka ardh shoqnia
N’këmb është çu gjithë fisi

Strofa
Nuse o moj flutur
Tamam si hyjneshe
Vellon më të bukur
sot e paske vesh

G’zon nëna dhe baba
për vajzën e vet
T’trashëgohesh nuse
Mirëse t’kena gjet

Refren 2x
Në kët’ ditë të madhe
Na ka mbledh ky çifti
Na ka ardh shoqnia
N’këmb është çu gjithë fisi

Strofa
Dasma jote dhëndër
bukur paska nis
Digje shaminë digje
Sot në mes të shpisë

G’zon Nana dhe baba
Per djalin e vet
Të trashegohesh dhëndër
Dashninë e ke gjet

Reff 2x
Në kët’ ditë të madhe
Na ka mbledh ky çifti
Na ka ardh shoqnia
N’këmb është çu gjithë fisi
Juliana Pasha
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/08/2023
Muzika: Valter Beqo
Teksti: Armand Trebicka
Video Produksioni: MAX Production
Saxophone: Gaz Neziri
Violine: Xhersi Sula
Style: Joni Peci, Miranda Dupi
Mua: Suela CanguJuliana Pasha - Çifti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çifti".
3. Video është e këngës "Çifti", por nuk këndohet nga Juliana Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:


Komente 0