Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Julijana Nika

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  25
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Julijana Nika është një shkrimtare. Julijana Nika jeton ne qytetin e Kukesit. Pas studimeve ne shkollen 9-vjecare "Riza Spahiu" tashme ajo eshte bere pjese e gjimnazit "Havzi Nela" Kukes.Perveq enderrave te saj qe mbeten anonim, Julijana ka si pasion te sajin te jete pjese e botes se te shkruarit, ku lapsi dhe letra jane miqte e saj me te mire qe nuk e tradhetojne asnjehere. Ajo eshte gjate nje procesi te te shkruarit te nje libri qe do publikohet ne moshen 16 vjecare te saj dhe hy...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Rina Hajrullahu

Anxhela Kanani

Dalina Shehaj

Xhovana Jahja

Anisa Hysenaj

Elsa Fetahaj

Njomza Fetahaj

Yllka Kastrati

Mersina Makollari

Bleona Brahaj

Tags: Julijana Nika


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet