Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julka: Ian Ecën Vetë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
[11-11-2012]
Ka preferuar të ecë vetë, vetëm pak me ndihmën e mamit të tij Julkës, duke e kapur nga bluza e saj dhe Ian duket shumë i lumtur.

Vogëlushi ka mbushur 1 vjeç tashmë dhe karroca nuk i nevojitet më. Ian është veshur edhe "trendy", njësoj si nëna e tij Julka.

Ai është djali i vetëm i këngëtares simpatike Julka dhe Dj të njohur, dhe menaxherit të përgjithshëm, të studios Muzikore, "Threedot's Production", Andy Gramm.
 (Thash&them)Komente 0