Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Julka - Duhet Me Shume  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/10/2011

2011-10-10T17:39:12

Muzika & Orkestrimi:

Andy Gramm
jeta sot kerkon duhet me shume
dita qe jeton duhet me shume
flas me veten sot duhet me shume
dashurine kerkoj duhet me shume
rezet kam me vete duhet me shume
neser jame e lire duhet me shume
frika larg prej meje duhet me shume
erdhi koha ime duhet me shume

do qe jeten t'ma ndryshojn
nje rruge me njerez sot kaloj
dhe me veten do jetoj
me veten do jetoj
flet e para sot me ty
per tu rimbushur me ata sy
nate e erret me rethon
dhe yjet mi largon

jeta sot kerkon
dita qe jeton
flas me veten sot
dashurine kerkoj
rezet kam me vete duhet me shume
neser jame e lire duhet me shume
frika larg prej meje duhet me shume
erdhi koha ime duhet me shume

(x2)
jeta sot kerkon duhet me shume
dita qe jeton duhet me shume
flas me veten sot duhet me shume
dashurine kerkoj duhet me shume
rezet kam me vete duhet me shume
neser jame e lire duhet me shume
frika larg prej meje duhet me shume
erdhi koha ime

jeta sot kerkon duhet me shume


Më Shumë Këngë Nga Julka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet