Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julka - I Embel Si Kripa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  22

Flisje ti sa shumë flisje,
Si një këpucë e shkepur,
Fjalët e tua janë një çorap i qepur,
Ti vet e di mirë se sa më ke kripur,
Puthjet e tua janë një çarçaf i grrisur,
Grrisur nga puthjet e tua me krip,
Pa ty kriposur ndihem më mirë,
Grrisur nga puthjet e tua pa jet,
Krip ti vet je.

Refren
Sa jam kripur
Jam kripur shumë
Krip, krip, krip,
Puthja jote më vë ne gjumë
----2x

Kërko veten të gjesh
ti në jetën reale,
Sheqer, majlt, ëmbël,
Si puthje speciale,
Kërko emocion
Të gjesh të vërtetën,
Iluzione grrisur si një letër,
Grisur nga puthjet e tua me krip,
Pa ty kriposur ndihem më mirë,
Grrisur nga puthjet e tua pa jet,
Krip ti vet je.

Refren
Sa jam kripur
Jam kripur shumë
Krip, krip, krip,
Puthja jote më vë ne gjumë
Julka
Publikimi: 03/10/2004
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Julka - I Embel Si Kripa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Embel Si Kripa".
3. Video është e këngës "I Embel Si Kripa", por nuk këndohet nga Julka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Julka:


Komente 0