Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julka - Kurre Mos Thuaj Jo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  23

Kurre mos thuaj jo
lerme ti edhe pak
te puth syte
dhe me prane sdo te kem
Kurre mos thuaj jo
se per ata sy
ska me jete
ska me shpirt
ska me ndjenje
Jo kurre mos thuaj jo

Ndaloi koha
ndaloi dhe bota
nje shikim ndaloi gjithshka
nuk e kerkova
por e besova
dashurine, bardhesine
qe u tha.
Oh nje jete e fala
dhe nuk e ndala
ja ne lote
syte e ty perqafoj.
Jo nuk do zhdukem
per ty do lutem
mos harro
kurre mos thuaj jo.

(refreni)(2x)
Jo Kurre mos thuaj jo
lerme ti edhe pak
te puth syte
dhe me prane sdo te kem
Kurre mos thuaj jo
se per ata sy
ska me jete
ska me shpirt
ska me ndjenje

(zeri dyte)
Kurre mos thuaj jo
lerme ti edhe pak
te puth syte
dhe me prane sdo te kem
Kurre mos thuaj jo
se per ata sy
ska me jete
ska me shpirt
ska me ndjenje

(refreni)(3x)
Jo Kurre mos thuaj jo
lerme ti edhe pak
te puth syte
dhe me prane sdo te kem
Kurre mos thuaj jo
se per ata sy
ska me jete
ska me shpirt
ska me ndjenje


Ky tekst u dërgua nga  AnnonimJulka
Publikimi: 11/11/2005
Festivali: Kënga Magjike 2005
Muzika: Andy Gramm
Teksti: Ardit Roshi
Orkestrimi: Andy Gramm


Julka - Kurre Mos Thuaj Jo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kurre Mos Thuaj Jo".
3. Video është e këngës "Kurre Mos Thuaj Jo", por nuk këndohet nga Julka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Julka:


Komente 0